přeskočit k navigaci »

Rezidence Moser

Rezidence Moser
Stavba číslo:S03
Název stavby:Rezidence Moser
Přihlašovatel:JTH Building a. s.
Místo stavby:Karlovy Vary
Charakter stavby:Bytový dům
Období realizace
(Zpracování projektu):
2015 - 2016
Investor:JTH Building a. s.
Architekt:TORION, projekční kancelář, s.r.o.
Projektant:TORION, projekční kancelář, s.r.o. - Ing. Hana Hrubá
Zhotovitel:Dopravní a zemní stavby Teplice s.r.o.

Moderní obytná čtvrť Rezidence Moser v lokalitě Dvory na ulici Chebská splňuje všechny požadavky na kvalitní bydlení, v jehož prospěch hovoří také propracovaná architektura a nápadité uspořádání jednotlivých bytů. Má výbornou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost a je zasazena do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Meandr Ohře se spoustou atrakcí. V blízkém okolí je několik vzdělávacích institucí - ať už to jsou školky, základní nebo střední školy. Na dosah je i možnost aktivního sportovního a rekreačního vyžití - karlovarské dostihové závodiště pro milovníky koní, golfový areál, víceúčelová sportovní hala KV Arena.

Za originálním názvem Rezidence Moser se skrývá unikátní bytový komplex, jenž ve svých rozlehlých útrobách skrývá bytové i relaxační prostory. Šest nadzemních a jedno podzemní podlaží, to je výčet nadstandardně řešených ploch, pod nimiž je podepsána developerská společnost JTH Building a.s. Rezidenti si tak mohou vybrat celkem ze 109 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Jak prozrazuje celková podlahová plocha od 44 - 120 m 2, na své si přijdou svobodní lidé i početnější rodiny s dětmi. Navíc tento moderní uzavřený komplex s parkovou úpravou a dětským hřištěm nabízí potřebný klid a soukromí, které si vychutnáte na přilehlých balkónech a lodžiích. Nechybí také podzemní nebo venkovní parkovací stání.

Rezidence Moser je však něco více než jenom bytové zázemí. V komplexu se nachází také wellness centrum s plaveckým bazénem, relaxační zónou a saunovým světem, fitness a privátní vířivkou. Na to všechno dohlíží nepřetržitá recepce ve spolupráci s profesionálním kamerovým systémem.

Hlasování bylo ukončeno.

Rezidence Moser

Počet hlasů: 224

 
 
 

Spojte se s námi na facebooku:

 
 
 
 
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz