přeskočit k navigaci »

Základní informace

Soutěž a přehlídka Stavby Karlovarského kraje vznikla v roce 2001 a od té doby se koná každý rok. Letos se tedy koná už 18. ročník.

Soutěž má za cíl, na základě hlasování odborné poroty i veřejnosti, vybrat nejlepší stavby bez omezení jejich charakteru a účelu, které byly zkolaudovány a uvedeny do provozu v období předchozích tří let od 1. 1. 2015 až 20. 4. 2018 a do soutěže přihlášeny nejdéle do 20. 4. 2018. Podmínky soutěže »

Hodnocení staveb

Stavby a projekty hodnotí odborná porota a veřejnost; samostatně bude udělena cena hejtmana Karlovarského kraje a cena primátora města Karlovy Vary.

Záštitu nad soutěží převzala hejtmanka Karlovarského kraje, Mgr. Jana Vildumetzová, a primátor města Karlovy Vary, Ing. Petr Kulhánek.

Je opět zařazena soutěž o nejlepšího projektanta a nejlepšího stavbyvedoucího, kteří budou vybrání z přihlášených staveb a projektů.

Vítěz nejlepší stavby Karlovarského kraje bude mít možnost účasti v celostátní soutěži Stavba roku za snížený poplatek.

Soutěž realizací staveb

Soutěž realizací staveb

Budou vyhlášeny nejlepší stavby vybrané odbornou porotou a vítěz veřejné internetové ankety. Samostatně bude udělena cena hejtmanky Karlovarského kraje, cena primátora města Karlovy Vary a cena časopisu Stavebnictví. Průběh soutěže »

Nejlepší stavby, včetně těch vítězných, budou 8. 6. 2018 představeny na společenském večeru Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje a následně na putovní výstavě. O prezentaci staveb »

 

Soutěž projektů a studií

Soutěž projektů a studií

Do soutěže lze také přihlásit projekty a studie staveb zpracované v období předchozích pěti let, tj. 1.1.2013 – 20.4.2018. Projekty a studie budou hodnoceny taktéž odbornou porotou i veřejností v internetovém hlasování.

 

Záchráněné památky Karlovarského kraje

Boj za záchranu ohrožených památek

3 roky jsme představovali ohrožené památky, posledních pět let představujeme veřejnosti zachráněné památky. Letos chceme opět představit zachráněné památky, to je památky, které byly zchátralé, zničené, ale podařilo se je zachránit, nebo na nich probíhají záchranné práce. Při hlasování můžete dát hlas zachráněné památce, jejíž rekonstrukce a záchrana je podle vás nejvíce zdařilá.

 

Hlasujte od 16. 5. do 8. 6. 2018 pro nejlepší stavbu, nejlepší projekt a záchráněnou památku Karlovarského kraje.

 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz