přeskočit k navigaci »

Prezentace soutěžních staveb

Dodané podklady k jednotlivým soutěžním stavbám budou kompletně počítačově zpracovány a v jednotné grafické úpravě budou dále prezentovány na těchto webových stránkách a na výstavních panelech.

Prezentace soutěžních staveb na internetu

Na tomto webu budou v sekci hlasování umístěny prezentace přihlášených staveb, resp. projektů a zachráněných staveb.

Každá stavba má vlastní stránku, která obsahuje povinné části dle všeobecných podmínek účasti (identifikační údaje, stručný popis a 4-8 vyobrazení stavby) a volitelně i odkazy na odborné texty, případně další dokumentaci ke stavbě.

  • Na stránce každé stavby je také umístěn hlasovací formulář, po jehož vyplnění a odeslání udělíte stavbě hlas. Jak hlasovat »
  • Návštěvníci, kteří mají svůj profil na Facebooku, tu mohou stavbu okomentovat, případně k ní vyjádřit své sympatie pomocí tlačítka “To se mi líbí”.

Prezentace soutěžních staveb na výstavních panelech

Prezentace soutěžních staveb bude dále umístěna na výstavních panelech. Každá stavba má vlastní panel, který tvoří zalaminovaný barevný plakát o rozměrech 98,6 x 139 cm, nakašírovaný na nosnou desku z PVC. Prezentační panel obsahuje veškeré povinné náležitosti uvedené ve všeobecných podmínkách účasti.

Hlasujte od 16. 5. do 8. 6. 2018 pro nejlepší stavbu, nejlepší projekt a záchráněnou památku Karlovarského kraje.

 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz