přeskočit k navigaci »

Jak hlasovat a pravidla

Pravidla internetového hlasování pro letošní ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje budou zveřejněna cca týden před zahájením hlasování.

Stavby pro rok 2019 budou na webu zveřejněny od 15. 5. 2019

Veřejné internetové hlasování o nejlepší realizovanou stavbu a projekt probíhá od 15. 5. do 7. 6. 2019. Zúčastněte se ho také!

Jak hlasovat

Hlasování, v rámci soutěže Stavby Karlovarského kraje, je jednoduché. Navíc z těch, kteří hlasovali v obou kategoriích (stavba, projekt), vylosujeme 3 hlasující, které odměníme hodnotnými cenami.


Ceny pro hlasující:

 • 1. cena HUAWEI P20 Lite
 • 2. cena HUAWEI Y6
 • 3. cena HUAWEI Y7

Jak tedy hlasovat?

 1. V detailu stavby či projektu, pro který chcete hlasovat, kompletně vyplňte a odešlete hlasovací formulář v pravém rohu detailu.
 2. Je třeba uvést pravdivé a platné jméno, příjmení, e-mail a telefon.
 3. Jakmile je formulář odeslán, obdržíte na vámi uvedený e-mail žádost o potvrzení hlasu. Tu potvrdíte kliknutím na linku uvedenou v těle e-mailu. Pokud na linku nelze kliknout, zkopírujte ji do adresního řádku vašeho prohlížeče (Internet Expolerer, Firefox, Chrome ...).
 4. Pokud jste váš e-mail kliknutím ověřili, budete dále hlasovat ve zbylých kategoriích bez ověření.
Klikněte pro zobrazení detailu stavby, pro ketrou chcete hlasovat.

↑ Pro zobrazení detailu stavby, pro kterou chcete hlasovat, klikněte na modré tlačítko s nápisem "hlasovat pro tento objekt".

Vyplňte formulář.

↑ Vyplňte kompletně formulář v pravém rohu a odešlete kliknutím na tlačítko s nápisem "Hlasuj".

Potvrďte kliknutím na linku v e-mailu.

↑ Po hlasování obdržíte e-mail s linkou pro ověření vašeho hlasování. Klikněte na ni (nebo ji zkopírujte do adresního řádku prohlížeče).
Pokud jste hlasovali již v přechozích ročnících soutěže pod stejným e-mailem, jsou vaše hlasy automaticky ověřeny.

Po kliknutí se zobrazí informace o potvrzení Vašeho hlasu.

↑ Po kliknutí se zobrazí informace o potvrzení vašeho hlasu.

V kategorii, v ketré jste hlasovali, už znova hlasovat nemůžete.

↑ V kategorii, ve které jste hlasovali, už znova hlasovat nemůžete (tlačítka jsou šedá a formulář v detailu nelze vyplnit).

Pravidla hlasování

Hlasováním souhlasíte s následujícími pravidly:

 • Každý může hlasovat pro jednu stavbu a jeden projekt
 • Hlasovat lze pouze na stránkách www.stavbykarlovarska.cz vyplněním, odesláním a potvrzením hlasovacího formuláře v detailu stavby a projektu.
 • Hlas je platný, pokud je v hlasovacím formuláři vyplněno jméno, příjmení, platný e-mail a platné tel. číslo a zároveň pokud je z uvedeného e-mailu hlasování ověřeno.
 • Pokud hlasujete pro více jak jednu kategorii (stavba a projekt), je třeba ověřit alespoň jedno hlasování, ostatní budou ověřeny automaticky.
 • Provozovatel soutěže si vyhrazuje práva nezapočítat hlasy, u kterých je e-mail, jméno, příjmení či telefon uveden nesprávně či chybně, ať už omylem či záměrně.
 • Do losování o hodnotné ceny bude zařazen pouze ten, kdo hlasoval v obou kategoriích (stavba, projekt).
 • Na ceny či jinou výhru nevzniká hlasujícímu právní nárok a nelze je tedy vymáhat.
 • Organizátor soutěže (Regionální stavební sdružení Karlovy Vary) a provozovatel webu soutěže www.stavbykarlovarska.cz (2 M STUDIO s.r.o.) nemohou býti činěni zodpovědnými za technické problémy, které hlasujícímu neumožní hlasovat, nebo díky kterým nebude započten hlas. Současně organizátor soutěže, ani provozovatel webu nemohou býti činěni zodpovědnými, pokud dojde ke zkreslení výsledků soutěže zásahem třetí strany.

Ochrana osobních údajů - GDPR

 • V souladu s legislativou pro ochranu osobních údajů zpracovává pořadatel soutěže JMÉNO, TELEFON, E-MAIL a IP ADRESU POČÍTAČE hlasujícího. Tyto údaje se uchovávají po dobu 12 měsíců od ukončení hlasování a poté jsou vymazány. Hlasující dává tímto souhlas ke zpracování uvedených údajů.
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz