přeskočit k navigaci »

Rekonstrukce Lidového domu p.p.č. 398/1, k.ú. Stará Role

Lidový dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí interiéru, která zahrnovala výstavbu příček, provedení obkladu soc. zařízení, dlažby, obložení stropu sádrokartonem. Dokončen byl nový rozvod elektroinstalace, montáž topení, vzduchotechniky a vody, provedeny štuky, zároveň byla také provedena příprava pro osazení venkovní markýzy. Dále výměna vstupních dveří, vybudování nových šaten budoucí restaurace a hygienického zázemí.

Opravený hlavní sál s kapacitou 300 sedících nebo 800 stojících či tančících návštěvníků. Nová je audiotechnika, osvětlovací rampy, režijní kabina i klimatizace. Sál je kompletně klimatizovaný a odhlučněný. Zatlumení sálu pomohla speciální skla, je zde lepší akustika. Sál lze zcela zatemnit, takže se tu dají provozovat velkoplošná promítání. Jeviště se dá upravit na molo pro přehlídky.

Lidový dům je zřejmě nejlepším společenským sálem, který Magistrát města Karlovy Vary vlastní. Dnes zde sídlí Městská policie, Divadlo Pimprle, taxikářská společnost. Město chce v Lidovém domě pořádat maturitní plesy a tradiční vyhlášení Sportovce roku, stejně tak jednání zastupitelstva.

První akcí v tomto sálu byla 9. října 2010 – Oslava 40. narozenin kapely Proměny, která zde začínala. V nově otevřeném ,,Liďáku“ dopadla nad očekávání. Sál byl zaplněn do posledního místa skvělými fanoušky.

Oprava Lidového domu byla provedena ve dvou etapách, kdy celková investice dosáhla částky téměř 42 miliónů korun. Na obou etapách se aktivně podílely společnosti THERMIA-BAU a.s. a BAU-STAV a.s.

Hlasování bylo ukončeno.

Rekonstrukce Lidového domu p.p.č. 398/1, k.ú. Stará Role

Počet hlasů: 133

 
 
 

Spojte se s námi na facebooku:

 
 
 
 
 
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz