přeskočit k navigaci »

LUXURY WELLNESS & SPA HOTEL MILLENIUM

Stavba číslo:S04
Název stavby:LUXURY WELLNESS & SPA HOTEL MILLENIUM
Přihlašovatel:STASKO plus, spol. s r.o.
Místo stavby:Karlovy Vary
Charakter stavby:Občanská vybavenost
Období realizace
(Zpracování projektu):
11/2014 – 03/2016
Investor:Hotel Group Luxury s.r.o.
Projektant:ARCH 99 s.r.o. - Rudolf Sedláček
Zhotovitel:STASKO plus, spol. s r.o.

Stavba se nachází v zastavěném území města Karlovy Vary, v části Dvory na křižovatce ulic 1. Máje a Na Průhoně. Do nedávné doby fungovala jako hotel „Bavorský dvůr". Stavební úpravy okrajově zasáhly do původního objektu, ale hlavně řešily přístavbu v místě stávající pivnice, která bude sloužit jako hotel.

V minulosti sloužil objekt jako hotel s hlavním vstupem ze dvora, případně přes terasu pivnice. Hlavním řešením projektu byla nová recepce s hlavním vstupem z nároží ulic Na průhoně a 1. Máje, propojená chodbou se stávajícím schodištěm. To tvoří jedinou vertikální komunikaci spolu s přilehlým výtahem do vyšších pater. Od schodiště se v jednotlivých patrech rozvětvují chodby jak do stávajícího objektu, tak do nově budovaných částí. Jediným významným zásahem do stávajícího objektu je rozšíření výtahové šachty. Další dva vstupy do objektu jsou ze dvora. Jeden je provozní pro zásobování hotelu a druhý přizpůsobený pro osoby ZTP.

Nově v rekonstruovaném objektu a přístavbě, vznikne v přízemí recepce se vstupní halou, salonkem a restaurací včetně sociálního zařízení. Aby hotel splňoval vysoké požadavky hostů, je do druhého patra situován provoz balneo / wellness, vanové koupele, masáže, whirlpool, parafinové a rašelinové zábaly, solná jeskyně, parní aroma sauna, finská a infra sauny a kneippova terapie. V dalších patrech jsou ubytovací pokoje s vysokým standardem vybavení.

 

Hlasování bylo ukončeno.

LUXURY WELLNESS & SPA HOTEL MILLENIUM

Počet hlasů: 134

 
 
 

Spojte se s námi na facebooku:

 
 
 
 
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz