přeskočit k navigaci »

Restaurace Le Marché

Předmětem stavby byly interiérové úpravy restaurace Le Marché, která je umístěna v přízemí vily Basilea nacházející se v ulici Mariánskolázeňská 4, Karlovy Vary.

Cílem bylo vytvořit originální interiér zážitkové restaurace. K tomu byly využity prostory původní jídelny penzionu Vila Basielea, které byly přestavěny pro potřeby zážitkové restaurace.

Byly opraveny původní výplně otvorů - okna a dveře, zrekonstruováno dřevěné obložení a zřízena zrcadlová stěna opticky zvětšující prostor restaurace, která má nyní 22 míst.

Dále byl proveden zavěšený podhled s novými rozvody osvětlení a ozvučení, povrchové úpravy stěn a položena nová podlahová krytina.

Za pozornost stojí originální povrchová úprava stěn z materiálu Kreos, prováděná technologií Fil Posé a nátěrem Ottocento.

Součástí úpravy byla i modernizace stávajícího sociálního zařízení.

V rámci návrhu designu interiéru byl vyměněn nábytek a instalována nová obrazová výzdoba. K tomu byl pro potřeby restaurace navržen originální jídelní stůl umožňující vytvoření různých stolových sestav.

Interiér byl vhodně doplněn novým grafickým designem nápojových lístků. Aktuální nabídka jídel se píše ručně na zrcadlovou plochu.

Rekonstrukcí interiéru se podařilo navodit příjemnou atmosféru pro podávání poledních a večerních menu, která jsou nevšedním gastronomickým zážitkem. Jídla jsou připravována v otevřené kuchyni vyhlášeným českým kuchařem Janem Krajčem, a to vždy z čerstvých surovin.

Restaurace je prezentována na www.le-marche.cz.

Hlasování bylo ukončeno.

Restaurace Le Marché

Počet hlasů: 544

 
 
 

Spojte se s námi na facebooku:

 
 
 
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz