přeskočit k navigaci »

Hotel Dvorana

Hotel Dvorana vznikl v části území bývalého Areálu CINK. Celý areál sloužil v minulosti pro strojírenskou výrobu Wolfovy strojírny a jeho historie sahá až do období kolem roku 1915 - 1920. Po válce sloužil jako strojírenský závod v rámci československého uranového průmyslu ZRUP Příbram. Po revoluci v roce 1989 byl zprivatizován se zachováním strojní výroby – převážně se vyráběly vodní turbíny pro potřeby malých vodních elektráren. Již v 70 letech minulého století areálu dominoval objekt vily, bývalý domov pana Wolfa a jeho rodiny, později sloužící jako prostor pro stravování, ubytování a administrativní činnost v rámci chodu celého areálu. Architekturu vily se podařilo zachovat, objekt pečlivě opravit tak, aby vznikl nový hotel, který bude svou jedinečností vyčnívat z řady hotelů v Karlových Varech. Hlavním sloganem celého hotelu je „Není hotel jako hotel“.

Hotel je jedinečný především svým zaměřením. Hlavní cílovou skupinou je korporátní klientela a hosté, přijíždějící do Karlových Varů s cílem vzdělávat se řadou kurzů a akcí pořádaných v rámci Centra Vzdělávání Dvorana. Hotel je svojí nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak přátele sportu - motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací.

V Hotelu je k dispozici až 8 sálů o flexibilních kapacitách 15 - 140 osob. Celkově je zde možnost pořádat školení až pro 280 osob. Školicí sály jsou technicky vybaveny a přizpůsobeny současným trendům pořádání firemních jednání. Prostory jsou bezbariérové s denním osvětlením s možností variabilního uspořádání pro malé i velké skupiny a lze je pronajmout v pracovní dny i o víkendu. K akcím je zabezpečován catering dle požadavků.

V hotelu je 23 nadstandardně vybavených pokojů s nejmodernějšími technologiemi, z toho 8 apartmánů a několik pokojů přizpůsobených pro speciální účely. Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací. Televizní systém IPTV byl v nejmodernější verzi nainstalován právě zde jako první v České republice. Pokoje jsou vybaveny telefony, minibary, trezory, karetním systémem otvírání dveří a mají koupelnu s vanou nebo nadstandardně prostornou sprchou, WC a bidetem. Pokrytí WI-FI po celém hotelu je samozřejmostí.

Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého. Milovníci kvalitních pokrmů, prvotřídní kávy či vína jsou do restaurantu Villa Dvorana vřele zváni. Prostředí je klidné, luxusní, obsluha milá a ceny přívětivé. Je pro Vás připravené denní menu, výběr á la carte, podnikatelské menu či degustační večery. Možnost pořádání firemních či soukromých akcí, oslav či svateb.

V Hotelu Dvorana si můžete pronajmout kinosál s 3D projekcí pro pořádání soukromých oslav či hudebních akcí. Vybavení sálu dosahuje špičkové kvality jak projekční, tak zvukové technologie. Akustika sálu byla vyvíjena s odborníky a odpovídá kvalitě v nahrávacích studiích.

Ve volném čase má host možnost využít knihovnu s počítači a přístupem na internet, klub s barem, billiardem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo vizážista.

Hlasování bylo ukončeno.

Hotel Dvorana

Počet hlasů: 709

 
 
 

Spojte se s námi na facebooku:

 
 
 
 
Hlasování stavby Karlovarskéjo kraje

Regionální stavební sdružení K.Vary
Stará Kysibelská 45
360 09 Karlovy Vary
tel: 603 732 876, 353 236 100
fax: 353 236 245
e-mail: rsskv@rsskv.cz